Vysielanie

Cieľom Rádia HIT FM je baviť, ponúknuť atraktívne informácie a prvky, ktoré majú pre poslucháčov priamy úžitok. Vysielanie ponúka jasné, zrozumiteľné a triedené témy. Prioritou je aktuálnosť, región a pohľad na bežné životné situácie poslucháčov.

Rádio HIT FM v programe prináša prvky a ich podanie spôsobom, ktorý je špecifický, odskúšaný, má úspech a poslucháč ho nikde inde nenájde.

Sústredíme sa na podstatu, prehľadnosť a jednoduchosť. Snažíme sa triafať do aktuálneho diania z pohľadu spravodajstva aj celodenného vysielania.

Prinášame poslucháčovi to, čo ho zaujíma, spôsobom jemu zrozumiteľným.

Ranné vysielanie 06:00 – 09:00

Ranné vysielanie Rádia HIT FM – aktuálny, rýchly a prehľadný servis. Sleduje dianie predchádzajúceho večera, noci, aktuálneho rána a dňa.

Ponúka aktuálne, rýchle a prehľadné správy z regiónu, šport a počasie. Informuje o situácii v doprave. Prináša rozhovory, súťaže, informácie o dianí na HIT FM počas dňa a perfektnú muziku.

Dopoludňajšie vysielanie 09:00 – 12:00

Dopoludňajšie vysielanie Rádia HIT FM dáva priestor témam, ktoré sú súčasťou každodenného života poslucháčov.

Sprevádza ľudí v práci i doma. Prináša užitočné tipy a pomáha zorientovať sa v životných situáciách. Samozrejme obsahuje správy o aktuálnom dianí v regióne, šport, počasie a dopravné informácie. Nechýbajú v ňom rozhovory na aktuálne témy, kultúrne dianie a súťaže.

Popoludňajšie vysielanie 12:00 – 17:00

Popoludňajšie vysielanie Rádia HIT FM prináša aktuálne tipy na trávenie času, súťaže a rozhovory, informuje o kultúrnom, hudobnom a športovom dianí.

Dáva priestor témam týkajúcim sa životného štýlu a sleduje dianie nasledujúcich dní. Sprevádza poslucháča pri jeho popoludňajších aktivitách a pravidelne ho aktuálne informuje o dianí prostredníctvom správ z regiónu, športu, počasia a dopravy.

Večerné vysielanie 17:00 – 20:00

Večerné vysielanie Rádia HIT FM sa venuje životu poslucháčov predovšetkým z hľadiska mimopracovného života.

Informuje o dianí na hudobnej scéne, všíma si finančný aj športový život a zaujímavosti, ktoré prinášajú úžitok. Je sprievodcom pri plánovaní večera a nasledujúceho dňa.

Odkazovač 19:00 – 20:00

Odkazovač Rádia HIT FM dáva priestor vo vysielaní odkazom poslucháčov. Na ich doručenie môžu využiť telefonické, sms či e-mailové spojenie alebo webové stránky Rádia HIT FM.

Nočné vysielanie 20:00 – 06:00

Nočné vysielanie Rádia HIT FM patrí perfektnej muzike.